TEACHERS
GALLERY
PRICING
SIGN IN
TRY ZURU
GET STARTED
Loop
Audio
Interval:
5s
10s
15s
20s
60s
Play
1 of 10
Slide Notes
Download
Go Live
New! Free Haiku Deck for PowerPoint Add-In
Untitled Haiku Deck
Share
Copy
Download
0
0
Published on Dec 09, 2015
No Description
View Outline
MORE DECKS TO EXPLORE
PRESENTATION OUTLINE
1.
DAWN DISH WASH SOAP
Size of item 0.14oz*
Cost of item $2.99
Unit rate 21.357
Size of item 0.11oz
Cost of item 4.69
Unit rate 42.63
2.
OREOS
Size of item is 0.24oz
Cost of item $4.49
Unit rate 18.70
Size of item 0.28*
Cost of item $4.49
Unit rate 16.03
Photo by
williac
3.
CREST TOOTH PASTE
Size of item 0.31oz*
Cost of item $2.00
Unit rate 6.45
Size of item 0.31
Cost of item $2.19
Unit rate 7.64
4.
TROPICANA
Size of item 0.06fl/oz*
Cost of item $2.99
Unit rate 49.83
Size of item 0.07oz
Cost of item $4.29
Unit rate 61.28
5.
TIDE
Size of item 0.17oz*
Cost of item$8.49
Unit rate 49.94
Size of item 0.13oz
Cost of item $12.99
Unit rate 99.92
6.
PRETZELS
Size of item 0.12oz
Cost of item$3.29
Unit rate 27.41
Size of item 0.16 oz*
Cost of item $1.88
Unit rate 11.75
Photo by
oskay
7.
FRUITY PEBALS
Size of item 0.27oz
Cost of item $3.99
Unit rate 14.77
Size of item0.30oz*
Cost of item $3.29
United rate1.81
8.
MAC&CHEESE
Size of item 0.14oz
Cost of item $1.29
Unit rate 9.21
Size of item 0.30oz*
Cost of item $3.29
Unit rate 10.96
9.
BAGELS
Size of item 0.12oz
Cost of item $4.69
Unit rate 39.083
Size of item 0.12oz
Cost of item $4.69
Unit rate 39.08
10.
GOLD FISH
Size item 0.38oz
Cost of item $2.49
Unit rate 6.55
Size of item 0.23oz
Cost of item $6.99
Unit rate 30.39
Danielle Jackson
×
Error!